Kontakt

ZASADY KORZYSTANIA Z POMOCY W GABINECIE PSYCHOLOGICZNYM:

 

1.Termin spotkania należy umawiać telefonicznie na nr telefonu 505461529. W sytuacji, gdy nie będę mogła odebrać, proszę o pozostawianie wiadomości na skrzynce pocztowej, bądź o informacje smsem. Wizyty można również umawiać mailowo – info@psychologszczecin.pl, bądź poprzez Facebooka – adres mojego profilu www.facebook.com/psychologwszczecinie

2. Osoby, które zdecydowały się na wizytę po raz pierwszy są proszone o przedpłatę na nr konta, który podaje indywidualnie zgodnie z cennikiem opłat. Gwarantuje to Państwu termin, natomiast ja mam pewność, że w ostatniej chwili nie zostanie odwołana wizyta, bez uprzedniego informowania, co niestety się zdarza.

3. Możliwość bezpłatnego przesunięcia terminu spotkania dotyczy sytuacji, w której otrzymuję informację przed upływem co najmniej 24 h przed planowaną wizytą. Osoby, które poinformują mnie o tym w czasie krótszym niż 24 h od terminu spotkania są zobowiązane do uiszczenia opłaty za spotkanie.

4. Osoby decydujące się na wizytę, jednocześnie akceptują wyżej wymienione zasady.

 

505-46-15-29

 

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres:

info@psychologszczecin.pl

Wizyty w gabinecie

 

 

ADRES:

 

 

UL. CHODKIEWICZA 7/58

6 PIĘTRO

 

UWAGA!!!

 

Dla osób, które nie chcą, bądź nie mogą skorzystać z pomocy w Gabinecie, proponuję możliwość korzystania z poradnictwa psychologicznego za pośrednictwem maili !!! Informacja o cenie w zakładce Opłaty.

 

 

 

 

 

 

 

e-mail
treść